KAWY MINERAL

zachowaj zdrowie i urodę

#

JACOBS KRONUNG

 

Jest doskonała do parzenia w ekspresie oraz metodą tradycyjną. Tajemnica Królewskiego Aromatu i wyjątkowego smaku kawy Jacobs Krönung ukryta jest w starannie palonych ziarnach arabiki. To oryginalna, ziarnista kawa, bardzo aromatyczna, o trwałej i gęstej piance. Jest prawdziwą dumą firmy Kraft Jacobs. Jacobs Krönung od ponad 40 lat jest najbardziej lubianą kawą w Niemczech.

JACOBS KRONUNG CRONAT GOLD

 

Wyjątkowa kompozycja najlepszych ziaren kawy Jacobs sprawia ,ze Jacobs Cronat Gold uwodzi harmonią smaku. Oddaj się codziennej przyjemności picia tej niezwykłej kawy i poczuj jak szlachetna delikatność płynie z każdym jej łykiem. Właśnie dzięki Jacobs Cronat Gold poznasz, czym jest prawdziwa Harmonia Smaku w świecie kawy. Kawa drobno mielona.

#

JACOBS KRONUNG ESPRESSO

 

to kawa, która łączy Królewski Aromat i głęboki, intensywny smak z aksamitną pianką prawdziwego espresso. Jej przyjemne, stymulujące działanie ożywia atmosferę i wprowadza pozytywny nastrój podczas wspólnie spędzanych chwil. Odkryj pozytywną energię płynącą z filiżanki kawy Jacobs Krönung Espresso! Kawa rozpuszczalna jest otrzymywana w 100% z ziaren kawy.

JACOBS KRONUNG MOMENTE CAFFE CREMA CLASSICO

 

to kompozycja ziaren kawy najwyższej jakości. Kawa delikatnie palona, co w połączeniu z najlepszymi ziarnami zapewnia wyjątkowo aromatyczny napar i piękną piankę. Idealna jako mocne espresso jak również baza do kaw z mlekiem jak latte machiato czy cappuccino.

#

JACOBS KRONUNG

 

Liofilizowana rozpuszczalna kawa Jacobs Krönung. Wspólne chwile z bliskimi zasługują na Królewski Aromat kawy Jacobs Krönung.

JACOBS KRONUNG MILICANO

 

Kompozycja kawy rozpuszczalnej i bardzo drobno zmielonych ziaren kawy. Jacobs Krönung Millicano to zupełnie nowy rodzaj kawy „Pełnoziarnista Kawa Rozpuszczalna”, która jest unikalnym połączeniem kawy rozpuszczalnej z bardzo drobno zmielonymi ziarnami kawy. Jest to możliwe dzięki specjalnemu procesowi mikro-mielenia ziaren. Dzięki temu możesz cieszyć się pełnią kawowego smaku i aromatem zmielonych ziaren połączonych z wygodą kawy rozpuszczalnej. Składniki: kawa rozpuszczalna (85%) bardzo drobno zmielone ziarna kawy (15%).

JACOBS KRONUNG CRONAT GOLD

 

Kawa rozpuszczalna jest otrzymywana w 100% z ziaren kawy. Wyjątkowa kompozycja najlepszych ziaren kawy Jacobs sprawia, że Jacobs Cronat Gold ma prawdziwie harmonijny smak.

#

KAWA TASSIMO JACOBS KRONUNG LATTE MACCHIATO

 

Trójwarstwowa kompozycja intensywnego espresso, mleka i puszystej mlecznej pianki. Jej elegancki wygląd, delikatny smak i aromat to zapowiedź prawdziwej uczty dla wszystkich zmysłów. Kawa idealna, na chwilę relaksu lub zaproszenie do długiej rozmowy.

KAWA TASSIMO JACOBS KRONUNG CAPPUCINO

 

Nieodparty smak cappuccino: urzekające połączenie intensywnego espresso i puszystej mlecznej pianki. Delektuj się subtelnym smakiem cappuccino. Przygotuj T-DISC espresso oraz specjalny T-DISC z płynnym mlekiem. W opakowaniu 16 sztuk kapsułkek do przygotowania 8 porcji Cappucino ( 8 x Espresso, 8 x płynne mleko).

KAWA TASSIMO JACOBS KRONUNG CAFFE CREMA XL

 

Bogaty, pełny smak kawy ukryty pod warstwą delikatnej kawowej pianki – cremy. Delektuj się swoją ulubioną kawą w dużym kubku! Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Produkt przeznaczony do ekspresów Tassimo.

IN CAP MINERAL

zachowaj zdrowie i urodę

Kawa Nescafe

kubek 150ml

Kawa orzechowa

kubek 150ml

Herbata czarna PG Tips

kubek 150ml

Czekolada Van Houten

kubek 150ml

Kawa biała D/E

kubek 340ml

Herbata cytrynowa Lipton

kubek 150ml